Обклеювання кольоровою плівкою

Обклеювання автовінілом, кольоровими, карбоновими плівками – використовується в першу чергу для зміни кольору кузова авта або його окремих елементів. Подібно до прозорих плівок вони володіють захисними властивостями, що оберігає лакофарбове покриття від відколів, подряпин, потертостей і т.п. Можна знайти досить багато причин для зміни кольору: комусь рідний колір просто набрид, хтось бажає обновки, інші ж просто хочуть, щоб пошарпане життям ЛФП знову виглядало свіжим. Ми працюємо з матеріалами від провідних виробників: Hexis (Франція), KPMF (Великобританія), 3М (Японія), Avery (Італія) … Це забезпечує дійсно якісне покриття, яке не втрачає свої властивості з часом.

Глянцеві плівки, будучи нанесеними на кузов автомобіля, багато в чому успадковують стандартну заводську фарбу по глибині кольору, зернистості і поверхневому блиску. З двометрової відстані, лише фахівець зможе відрізнити пофарбовану деталь від обклеєної

Матові плівки відрізняються за структурою поверхні від пофарбованих поверхонь. Вони створюють ефект бархатистості і м’якості, а в деяких варіантах виконання – прогумованої тканини. Варто відзначити, що непрозорі матові плівки мають грубу градацію кольорів, закладену виробником. Тому для досягнення бажаного відтінку додатково використовується прозорий безбарвний (нейтральний) або тонувальний шар.

Повнокольоровий друк на плівці з подальшим обклеюванням авта – для реалізації складного дизайну екстер’єру авта при підготовці до виставок, спортивних заходів, нанесенням рекламних елементів без незворотних змін для ЛФП автомобіля – також можливий до замовлення в WIZARDAUTO.