Відновлення фар

Згодом порушуються оптичні властивості фари, вона втрачає прозорість, затирається і мутніє. В результаті, світловий потік втрачає інтенсивність і як наслідок – знижується рівень безпеки водіння. Полірування фар – процес відновлення прозорості оптики автомобіля.

Полірування фар допоможе відновити прозорість і прибрати тільки неглибокі подряпини і дефекти. За необхідності, спочатку потрібно усунути більш глибокі пошкодження: відколи, посічені, подряпини і ін. Для цього використовують абразивного матеріалу з більшим розміром абразиву. Шліфування фари проводитися поетапно – від великого зерна до мелкоабразівной.

Розмір абразиву і, відповідно, кількість етапів шліфування залежать від ступеня (глибини) пошкоджень. Усунення дефектів на фарі відбувається за рахунок того, що великі частки абразиву «зрізають» верхній мікроскопічний шар пластику. Після останнього етапу шліфування необхідно провести полірування фар. Полірування усуне наслідки шліфування і відновить прозорість фари.
В результаті полірування фар збільшується яскравість світлового потоку, а також усувається ефект «розмитості» світла, який з’являється через дефекти на фарі.

wizardauto, визардавто, харьков, восстановление фар, полировка фар
wizardauto, визардавто, харьков, восстановление фар, полировка фар

Захист фар

При активній експлуатації автомобіля неминучі механічні пошкодження поверхні фари – подряпини, відколи від трапляються під час руху камінчиків, піщинок. Зазвичай фари продаються тільки в зборі, тому пошкодження можуть зажадати повної заміни всього блоку.

На сьогоднішній день поліуретанова плівка є найкращим захистом не тільки для оптики, але і кузова. Свій початок захисна плівка бере з військової промисловості США. Захист розробляли для лопатей вертольотів від піску в Перській затоці, а вже пізніше плівка знайшла застосування для автомобілів на Formula 1, NASCAR, GrandPrix і ін. На відміну від більшості плівок використовуваних для захисту пофарбованих поверхонь, не жовтіє і повністю пропускає потік світла.

Секрет захисту антигравійної плівки полягає в її властивості. Завдяки своїй еластичності, поліуретанова плівка поглинає руйнівну енергію летять назустріч каменів. Це дозволяє розподілити вплив від удару по максимально більшій площі покриття, знижуючи точковий ефект.

wizardauto, визардавто, восстановление фар, бронирование фар
wizardauto, визардавто, восстановление фар, бронирование фар
wizardauto, визардавто, восстановление фар, бронирование фар