Новітнє покоління захисту кузова від випадкових пошкоджень і негативного впливу навколишнього середовища. Все більше автолюбителів, що йдуть в ногу з часом, віддають перевагу цьому багатофункціональному нанокераміческому захисного покриття. Нанокераміка дає надійний захист від корозії на 10 і більше років. Принцип дії покриття полягає в створенні гидрофобного ефекту за допомогою високого поверхневого напруги, в результаті чого рідина збирається в краплі і скочується з поверхні, забираючи з собою пил і бруд. Автомобіль набагато рідше доводиться мити.

Висока стійкість до хімічних впливів захищає автомобіль від реагентів і дозволяє використовувати покриття навіть в якості антіграффіті. Покриття є абсолютно прозорим і робить колір автомобіля більш яскравим і насиченим. Безперечною перевагою є і наявність в покритті спеціальних фільтрів, які блокують ультрафіолетове випромінювання. В результаті оброблена поверхня не вигорає під впливом сонячних променів, а автомобіль менше нагрівається в жарку погоду.
Всі використовувані нами матеріали тільки від перевірених лідерів в галузі догляду за автомобілями. Захисні покриття протестовані в різних екстремальних умовах.
wizardauto, визардавто, харьков, hexis, koch, willson