Полірування автомобіля (полірування кузова) – це процес відтворення або відновлення захисту лакофарбового покриття кузова автомобіля від агресивних чинників навколишнього середовища.

Відновлювальне полірування автомобіля застосовується для часткового або повного відновлення властивостей лакофарбового покриття. Тому така полірування також буває двох видів:

    • м’яке відновлювальне   полірування автомобиля
    • абразивно-відновлювальне полірування автомобіля.

 

  •  
  • Відновлювальне полірування автомобіля необхідна тоді, коли поверхня лакофарбового покриття вже має видимі сліди впливу агресивних чинників: дрібні подряпини, потертості, ділянки помутніння. У разі незначної вираженості цих дефектів використовуються м’яка відновна поліровка кузова. Вона являє собою косметичний ремонт лакофарбового покриття і по суті покликана злегка згладити шорсткості і нерівності покриття з подальшим нанесенням захисної пасти, яка приховує наявні дефекти і захищає від появи нових. абразивна поліровкакузова використовується при наявності виражених дефектів лакофарбового покриття. Якщо ж фарба пошкоджена до рівня грунту, необхідно провести попередню фарбування, а вже потім – абразивну полірування, яка приховає межі переходу фарб при правильному їх підборі. Абразивна поліровка кузова знімає кілька мікрон лакофарбового покриття. Метою цього процесу є видалення більш пухкого верхнього шару, пошкодженого микротрещинами і подряпинами, а також згладжування нерівностей.   Абразивна поліровка має на увазі етап м’якої відновної поліровки з подальшим нанесенням захисної поліровки. Більш того, абразивна поліровка вимагає більш регулярної захисної поліровки для того, щоб не виникало нових пошкоджень і автомобіль міг тривалий час виглядати також чудово, як після полірування.

    Авто до та після полірування

wizardauto, визардавто, харьков, полировка авто, полировка кузова
wizardauto, визардавто, харьков, полировка авто, полировка кузова